ABOUT ME

Cześć, jestem Paulina.

Uwielbiam sport. Piłka nożna to jedna z moich największych miłości :) Inne sporty drużynowe też lubię, ale z powodu braku czasu śledzę tylko poczynania naszych reprezentacji (nie to, co z futbolem ;). Do tego sporty motorowe, czy lekkoatletyka. Znajdzie się też miejsce dla sportów zimowych. Potrafię spędzić godziny na oglądaniu sportu (autentycznie, w 2008 obejrzałam wszystko, co się dało, podczas Igrzysk Olimpijskich).

Uwielbiam Skandynawię, Wielką Brytanię i Hiszpanię. Prym wiedzie najmniejsza część półwyspu skandynawskiego, mianowicie Dania. Jestem w tym maleńkim kraju totalnie zakochana! Poniekąd z tym, wiążę swoją przyszłość :) Ogólnie rzecz biorąc, bardzo lubię poznawać nowe kultury, dlatego tak bardzo interesuje mnie świat.

Poza tym, uwielbiam książki, design i języki obce. Zawsze mam multum książek w kolejce do przeczytania, po nocach śni mi się moja ulubiona lampa (Copper Shade Light by Tom Dixon) i chciałabym biegle władać kilkoma językami (tak w okolicach 5, ale nie pogardzę większą ilością ;).

Do tego wszystkiego dodam, że uwielbiam spacery, patrzeć w niebo i jedzenie.

Miło mi Cię poznać.

Reklamy

Jedna myśl na temat “ABOUT ME

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s