BACK ON TRAIL | NAJLEPSZA MOTYWACJA.

Każdy z nas szuka motywacji. Są książki, piękne cytaty i inne takie. Są też ludzie, którzy potrafią być najlepszą i najpiękniejszą motywacją (i nie mówię tu teraz o wyglądzie bohatera dzisiejszego wpisu ;)

Bo widzicie… Jest taki jeden góral – Szymon Styrczula-Maśniak. Nie będę pisała kim jest i czym się zajmuje, bo to nie jest najważniejsze. Ważne jest to, że w pewnym momencie okazało się, że jest poważnie chory. A jeszcze ważniejsze, że się nie złamał. Podczas przebiegu choroby robił więcej, niż przeciętny zdrowy człowiek przez całe swoje życie. Wola walki i miłość do życia pozwoliła mu zwyciężyć. Obejrzyjcie poniższy krótki film dokumentalny – BACK ON TRAIL by High Level Films.

Obejrzane? To dobrze. A teraz zapamiętaj jedno: jeśli kiedyś powiesz, że już nie możesz, nie dasz rady… To przypomnij sobie te ujęcia i pierdolnij się w czoło. A potem idź i zrób.

Ja będę o tym pamiętać.

Szymek jest doskonałym przykładem na to, że można wszystko. Jest najlepszą motywacją. Podziwiam go z całego serca i cieszę się, że gdzieś całkiem niedaleko, w naszych pięknych polskich górach, żyje taki facet :) Dzięki, Szymek!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s